AKTUALITY :

Seznam dětí podle tříd ve školním roce 2019/20:

Berušky -mladší třída

Hvězdičky -střední třída

Koťátka – mladší třída

Motýlci -předškolní třída

Rybky -mladší třída – Zámecká

Sluníčka -předškolní třída

Štěňátka -logopedická třída

Žabky – střední třída- Zámecká

Od 1.9.2019 ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY MŠ !

Provoz Mš bude od 6.00 hod. do 16.00 hod.

Připravované akce

18.9. v 9.45 hod. – návštěva u hasičů- předškolní třídy

18.9. – v Mš -Kouzelník – střední třídy

26. 9. od  15. 00  hod.– odpolední akce s rodiči na zahradě Mš

30. 9. dopravní hřiště – předškolní třídy

15. 10. -divadelní představení  (v kulturním domě)

21.+22.11. – fotografování

V souvislosti s nařízením o ochraně osobních údajů- uveřejňujeme pověřenou osobu p. Mgr. Lucii Grundovou, email : grundova@mohelnice.cz , tel. 776 772 855.

V letošním roce máme vytvořen projekt : Pojďme přírodě naproti.Cílem je vytvářet u dětí povědomí o vlastní sounáležitosti se světem, se živou a neživou přírodou,vytvářet kladný vztah k přírodě, všímat si změn  během ročních období a rozvíjet u dětí odpovědné chování k přírodě.

olk_logo

Plasty se nenosí……..  projekt podporovaný KÚ Olomouckého kraje

Cílem projektu je vzbudit u dětí, rodičů i široké veřejnosti zájem o životní prostředí včetně důsledků chování v něm.

Celá mateřská škola je zapojena do sportovního projektu České obce sokolské Svět nekončí za vrátky.Cvičíme se zvířátky.